MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 10112712
nr 1011 2712
Matsalsskåp
Tidigt 1900-tal, ek, barockstil, längd: 202 cm, djup: 75 cm, höjd: 222 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 januari 2016
kl 20:02:26
150 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr